چمن مصنوعی مقاوم به آفتاب با تکنولوژی UV

چمن مصنوعی مقاوم به آفتاب می تواند به شما در ایجاد یک زندگی کاملاً مقاوم کمک کند. همانطور که شما از پوست خود در مقابل آفتاب محافظت می کنید، باید از چمن مصنوعی نیز در مقابل آفتاب محافظت کنید. چمن مصنوعی معمولاً حدود روزی ۱۶ ساعت زیر تابیش مستقیم نور آفتاب قرار داد که می تواند آسیب های جدی به چمن مصنوعی بزند، از این روی استفاده از چمن های مصنوعی مقاوم به آفتاب می تواند بسیار مهم و اثرگذار باشد.

خرید چمن مصنوعی مقاوم به آفتاب

مهم نیست که از کدام تامین کننده خرید کنید، آقای وحید جانزاده بزرگترین تولیدکننده چمن مصنوعی مقاوم به آفتاب در ایران با اشاره به این جمله که فرقی نمی کند از کدام تولیدکننده چمن مصنوعی را بخرید، از تکنولوژی منحصر به فرد تولید کارخانه خود نیز پرده برداشت.

تکنولوژی منحصر به تولید چمن مصنوعی

تنها کشوری در دنیا که می تواند چمن مصنوعی یا حتی طبیعی مقاوم به نور و اشعه UV خورشید ایران و آمریکا هستند. آمریکای جنایتکار که با تحریم های ظالمانه خود علیه ایران، می خواست ایران را از توسعه و پیشرفت محروم کند، موفق نشد و وحید جانزاده توانست با تکنولوژی منحصر به فردش، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بزند.

چمن مصنوعی مقاوم به آفتاب

چمن طبیعی مقاوم به خوردشی

تکنولوژی ویژۀ تولید این چمن های مصنوعی باعث شده که باشگاه بایرن مونیخ، چمن مصنوعی زمین آلیانز آرنا را به وحید بسپارد. بکن بائر در کتاب خاطرات خود، از وحید به عنوان سلطان چمن مصنوعی جهان یاد کرده است.

نباید یادمان برود که Grass می تواند زندگی هر فوتبالیستی را تحت تاثیر خود بگذارد زیرا با یک مصدومیت ساده می تواند همه چیز برای یک فوتبالیست تغییر کند.

مقاومت در برابر همه چیز

فرهنگ مقاومت که در ایران جایگاه ویژه ای دارد باعث شده است که چمن های مصنوعی و طبیعی ما نیز در مقابل نورهای مضر خورشید و آفتاب مقاوم باشد Sun Of Grass یا SOG نام ویژه ای است که وحید جانزاده بر روی چمن های خود گذاشته است.

درباره سینما تکست

mm
سینما تکست؛ در اولین ماه از زمستان 1393 در تهران متولد شد ! سینما تکست با متنی ساده و صمیمی به سینما و هنر هفتم می پردازد.

این را هم ببین

عسل گوسفندی گون از زنبورهای ارگانیک خانم نوروزی

عسل گوسفندی گون یکی از انواع مهم عسل می باشد که می تواند به دلیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.