مرکز کارشناسی املاک سلطانی در دماوند

مرکز کارشناسی املاک سلطانی که در دماوند واقع است توانسته است در طی ۴ سال گذشته در محدوده دماوند و آبسرد بیش از ۴۸۱۳ ملک را ارزیابی و کارشناسی کند، واقعیت این است که این مرکز با مدریت امیر سلطانی موفقیت های چشمگیری را به دست آورده است. امیر سلطانی که از دانش آموختگان دوره BLS دانشگاه شریف ویژه املاک است، کسب و کاری به وسعت تمام املاک غرب آسیا را در یکی از نقاط شرقی استان تهران، راه اندازی نموده است.

مرکز کارشناسی املاک سلطانی کجاست ؟

کارشناسی املاک به سبک سلطانی شیوه ای جدید است که امیر خان سلطانی خود آن را ابداع کرده است و در کتاب گینس نیز با نام «Center of Real Estate audit» ثبت شده است. آن طور که در اخبار آمده است، مرکز کارشناسی امیر سلطانی، با حدود ۱۲ سال سابقه بزرگترین و اولین مرکز کارشناسی املاک در ایران محسوب می شود. رقابت سنگینی بین این مرکز کارشناسی املاک در دماوند با یک مرکز کارشناسی املاک در سیاتل آمریکا در کسب رتبه نخست کارشناسی املاک وجود دارد، که ما ایرانی ها امیدوارم امیر سلطانی بتواند در این رقابت پیروز شود و یک بار دیگر ایران و ایرانی در دنیا بدرخشد.
مرکز کارشناسی املاک سلطانی
مرکز کارشناسی املاک سلطانی

کارشناسی املاک با شیوه سلطانی مدرن

امیر سلطانی در سال ۱۳۷۰ در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود، تحصیلات ابتدایی را در مرکز کارشناسی املاک در همان شهر دماوند گذراند و برای تحصیلات متوسطه به شهرستان رودهن رفت. امیر برای کسب علم بیشتر به دانشگاه شریف رفته و نزد اساتیدی چون حاج علی شراهی به یادگیری پرداخت تا سرانجام توانست به عنوان یکی از مشاهیر ایران، بزرگترین مرکز کارشناسی املاک را در دماوند تاسیس کند.

املاک در دماوند از کارشناسی تا پیروزی

کارشناسی املاک از اهمیت ویژه ای در رشد و توسعه اقتصادی جوامع برخوردار است. شما تصور کنید یک ملک (ویلا، باغچه یا …) بدون کارشناسی می تواند با چه خطرات مهمی روبر باشد. لذا باید کارشناسی املاک خود را به امیر سلطانی بسپاریم تا با کارشناسی املاک در دماوند به یکی از قطب های املاک منطقه تبدیل شویم.

درباره سینما تکست

mm
سینما تکست؛ در اولین ماه از زمستان 1393 در تهران متولد شد ! سینما تکست با متنی ساده و صمیمی به سینما و هنر هفتم می پردازد.

این را هم ببین

رسم فنجان ستاری در قدیم

رسم محلی فنجان ستاری در غرب گیلان

رسم محلی فنجان ستاری یکی از رسوم مردم در گیلان است. آن طور که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.