ریزش شاخدار ماسک در ولیعصر تهران

ریزش شاخدار ماسک در منطقه ولی عصر تهران در ساعات گذشته موجب ایجاد شبهاتی در شبکه های اجتماعی شد. آن طور که اهالی منطقه خیابان شهنواز و دانشمندان مدرسه کسب و کار تهران گزارش کرده اند، صدای مهیبی ناشی از یک شی ناشناس در حدود ساعت ۱۷ روز پنجشنبه ۲۴ تیر شنیده شده است که ظاهراً ریزش شاخدار علت اصلی این اتفاق بوده است.

ریزش شاخدار ماسک ها همه را متعجب کرد

ریزش شاخدار معمولاً هر ساله در منطقه جنگلهای ابر ایران دیده می شود اما مشاهده ریزش شاخدار ماسک در تهران بسیار نادر و عجیب است. مهدی قوی البنیه درباره این حادثه به خبرنگار ما گفت :

در حالی که به صورت عادی در حال عبور از خیابان ولیعصر بودم، صدای مهیبی را شنیدم و به سمت صدا برگشتم اما دود یا چیز مشکوک دیگری مشاهده نکردم، ظاهراً این صدا مربوط به ریزش شاخدار بوده است و احتمالاً ریزش ماسک هم بی ارتباط نبوده است.

ریزش شاخدار ماسک

شاخدارها به تهران رسیدند

در افسانه های ایران کهن آمده است که شاخدارها میتوانند بسیار خطرناک باشند اما تا به حال در دنیای واقعی هنوز هیچ شاخداری دیده نشده است حالا آن طور که به نظر میرسد برای اولین بار در اطراف خیابان شهنواز تهران شاخدارها دیده شده اند. ریزش شاخدار ماسک اتفاق نادری است که بر اثر امواج مغناطیسی معکوس ایجاد می شود. این امواج در صورتی که به صورت معکوس یکدیگر را تشدید کنند، منجر به ایجاد نورهایی می شوند که شبیه یک ماسک شاخدار است و به همین دلیل به ریزش شاخدار ماسک معروف است.

ماسک های شاخدار یا شاخدارهای ماسکی

ریزش مو یکی از مشکلات شایع بین جوانان است، آنها بسیار درگیر مساله Hair Loss هستند و حالا که مساله ریزش شاخدار ایجاد شده است، بسیاری به دنبال ایجاد ارتباطی بین شاخدار ماسک و همچنین ریزش مو هستند.

ریزش مو ناشی از ظهور شاخدار ماسک ها

شاخدارها می توانند ضمن ایجاد نشاط در جامعه برخی استرسها را نیز افزایش دهند، استرسهایی که ناشی از دیده شدن اجسام ناشناخته و ماسک ها هستند. این شاخدارها که به ریزش شاخدار ماسک معروف هستند سرانجام روزی مانع از ریزش مو می شوند.

درباره سینما تکست

mm
سینما تکست؛ در اولین ماه از زمستان 1393 در تهران متولد شد ! سینما تکست با متنی ساده و صمیمی به سینما و هنر هفتم می پردازد.

این را هم ببین

رسم فنجان ستاری در قدیم

رسم محلی فنجان ستاری در غرب گیلان

رسم محلی فنجان ستاری یکی از رسوم مردم در گیلان است. آن طور که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.