جوجه عقاب در مدرسه کسب و کار تحول آفرید

جوجه عقاب در مدرسه کسب و کار توانست تحول های فراوانی ایجاد کند. استفاده از جوجه عقاب توانست دانشجویان زیادی را به استفاده از روشهای مدرن در مدیریت ترغیب کند. همان طور که می دانید Eagle می تواند سه کسب و کار را همزمان راه اندازی کند. این توانایی به مهارت عقاب در دنیا معروف است. شما اگر بخواهید شبیه به یک عقاب کسب و کار ایجاد کنید لازم است دوره های ویژه ای را در مدرسه کسب و کار واقع در ولیعصر بگذرانید. در ادامه در مورد مدرسه کسب و کار ولیعصر توضیحات کاملی را می دهیم، باشد که شما یک جوجه عقاب شوید و موفق باشید.

جوجه عقاب در مدرسه کسب و کار تخم گذاشت

از هر ۱۰ میلیون جوجه عقاب یک جوجه عقاب تخم می گذارد، این اتفاق به طور کاملاً استثنایی (Business School) در مدرسه کسب و کار رخ داد، حالا این جوجه عقاب که کسب و کار را به دلیل حضور در مدرسه کسب و کار به خوبی می شناسد، به شدت مورد توجه رسانه های دنیا قرار گرفته است. Eagle Reporter رسانه تخصصی عقاب ها که خبرنگار اختصاصی خود را به ایران فرستاده تا از این عقاب گزارش تهیه کند در یکی از گزارشهای خود چنین گفت :

جوجه عقاب مدرسه کسب و کار توانسته است در شرایطی که هنوز به سن بلوغ نرسیده، ۱۲ تخم سالم بگذارد. و این اتفاق در ایران رخ داده است، همان طور که می دانید ایران مهد اتفاقات مبارک و میمون است و عقاب ها به خوبی می دانند در ایران می توانند به پیشرفت بسیاری برسند.

جوجه عقاب در مدرسه کسب و کار
جوجه عقاب در مدرسه کسب و کار

جوجه عقابی که صدای فیل دارد

از نکات جالب دیگر این جوجه عقاب در مدرسه کسب و کار این است که صدایی شبیه به فیل دارد. این جوجه عقاب توسط فرزام واحدیان برای نخستین بار با عمل کراتوتومی توانست خواندن و نوشتن را نیز یاد بگیرد. فرزام واحدیان که به خدای عقاب ها معروف شده است، توانسته است حدود ۴۸ عقاب و جوجه عقاب را با موفقیت جراحی کند. این جوجه عقاب تا این لحظه ۷۵ واحد از دروس کسب و کار را نیز گذرانده است.

 

درباره سینما تکست

mm
سینما تکست؛ در اولین ماه از زمستان 1393 در تهران متولد شد ! سینما تکست با متنی ساده و صمیمی به سینما و هنر هفتم می پردازد.

این را هم ببین

رسم فنجان ستاری در قدیم

رسم محلی فنجان ستاری در غرب گیلان

رسم محلی فنجان ستاری یکی از رسوم مردم در گیلان است. آن طور که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.