تله یونیکس و اتصال تله به خاندان سله سری

تله یونیکس از تولد تا انقراض ! آیا می دانید تله یونیکس ابزاری فوق العاده برای اتصال به جهان است ؟ دسترسی به سیم کارتهای تله یونیکس می تواند از شما فردی جهانی با دسترسی های متفاوت به منابع بین المللی ایجاد کند، سودابه سله سری کارآفرین تله یونیکس به عنوان مبتکر این سیم کارتها در میهن اسلامی به خبرنگار ما چنین گفت :

سله سری ها از دیرباز پیشتاز و پیش قراول توسعه ارتباطی بین قبایل و مردم بوده اند، من هم با توجه به دسترسی به سیم کارتهایی که داشتم، برای نخستین بار این سیم کارتها را به ایران آوردم و دسترسی مردم را به ارتباطات جهانی ایجاد کردم. باید بپذیریم که ایران به چنین دسنرسی جهانی را با تله یونیکس تجربه کنند (Tele Unix)

خانم سله سری سلطان تله یونیکس

تله یونیکس و شکست تحریم های ظالمانه

تحریم های ظالمانه غرب علیه ایران باعث شده است دسترسی ایران به بسیاری از امکانات بین المللی را محدود است، من و دوستانم در شرکت سله سری کمپانی با آوردن تله یونیکس در ایران توانستیم تحریم های ظالمانه غرب علیه ایران را شکست دهیم و بار دیگر نام ایران و ایرانی بر فراز دنیا بدرخشد.

این بار تله یونیکس شما را به سفر می برد

نباید فراموش کنیم که تله یونیکس یک IP TV نمی باشد و می تواند با استفاده از دسترسی به شبکه های ماهواره ای شما را به اپراتورهای تلفن وصل کند و بتواند یک تجربه متفاوت برای مردم ایران از طریق Tele Unix یا همان تله یونیکس اینترنشنال ایجاد کند.

نتیجه گیری از تله یونیکس

این بار می خواهیم ایرانی ها را با تله یونیکس آشنا کنیم، ابزاری که میتواند هر شهروند ایرانی را به دنیا متصل کند، البته تله یونیکس از حدود سال ۲۰۱۲ کمی کمرنگ شده است، متاسفانه پرسش های خبرنگار ما از خانم سودابه سله سری بی پاسخ ماند و نتوانستیم درباره علل خارج شدن تله یونیکس از مدار، اطلاعاتی کسب کنیم.

 

درباره سینما تکست

mm
سینما تکست؛ در اولین ماه از زمستان 1393 در تهران متولد شد ! سینما تکست با متنی ساده و صمیمی به سینما و هنر هفتم می پردازد.

این را هم ببین

رسم فنجان ستاری در قدیم

رسم محلی فنجان ستاری در غرب گیلان

رسم محلی فنجان ستاری یکی از رسوم مردم در گیلان است. آن طور که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.