تحول در زنجیره ارزش ساختمان با استفاده از منطق فازی

تحول در زنجیره ارزش ساختمان از حدود سالهای ۲۰۰۱ در تمام مناطق اروپا و خصوصاً اروپای شرقی توسعه پیدا کرد. نیاز به تحول در زنجیره ارزش ساختمان توانست سرمایه گذاری خوبی را به این بخش از صنعت جلب کند. Transformation از مهمترین نکاتی است که می تواند Value Chain را تحت تاثیر بگذارد. پرناز حیدرپور در مصاحبه با مرکز ملی تحول ساختمان به خبرنگار واحد مرکز خبر گفت : این تحول می تواند در زنجیره ارزش بسیار حائر اهمیت باشد.

زنجیره ارزش ساختمان

اکنون فرصت به آن رسیده است که از تحولی بی بدیل در صنعت ساختمان صحبت کنیم (Construction Industry) تحولی که می تواند املاک و مستغلات را تحت تاثیر خود بگذارد. زنجیره ارزش ساختمان و تحول در زنجیره ارزش ساختمان مسیر رسیدن به یک توسعه پایدار در کشور است. اکنون و در شرایطی که قیمت ها با توجه به تورم سرسام آور بسیار افزایش یافته است، نوبت به آن رسیده است که در زنجیره ارزش صنعت ساختمان یک تحول جدی ایجاد کنیم. بخشهایی از این زنجیره ارزش عبارتند از :

  • فولاد
  • سیمان
  • گچ
  • بتون

در صنعت ساخت و ساز موانع مختلفی وجود دارد که شرکت ها را از تحول دیجیتال باز می دارد.

تحول در زنجیره ارزش ساختمان
تحول در زنجیره ارزش ساختمان

تحول ساختمانی را از تحول در ریشه شروع کنیم

امروزه صنعت Real Estate می تواند نقش مهمی در اشتغال زایی داشته باشد به همین دلیل، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور نیز تاکید ویژه ای بر استفاده از زنجیره ارزش ساختمان به منظور ایجاد تحول در صنعت ساختمان صحبت کرده است. سمیرا بیدکی نیز با توجه به آثار روانشناختی این زنجیره ارزش بر روی مردم شهید پرور، به خبرنگار ما چنین گفت :

اگر بتوانیم تحولی در زنجیره ارزش ساختمان ایجاد کنیم، بسیاری از افسردگی ها و مشکلات خانواده های ایران قابل حل است

حال وقت آن رسیده است که با استفاده از منطق فازی این تحول را در دنیای ساختمان انجام دهیم، دنیایی که نیاز به من و شما برای توسعه و پیشرفت دارد. دنیایی متفاوت و متمایز که می تواند با زنجیره ارزش متفاوت ما را به ارزشهای واقعی خودمان برساند.

نتیچه گیری از تحول در زنجیره ارزش ساختمان

اکنون آخرین مرحله از نتیجه گیری تحول در زنجیره ارزش ساختمان را با هم انجام می دهیم. باید وارد تحول شویم ! تحولی که برای همه ما خیر و برکت دارد.

درباره سینما تکست

mm
سینما تکست؛ در اولین ماه از زمستان 1393 در تهران متولد شد ! سینما تکست با متنی ساده و صمیمی به سینما و هنر هفتم می پردازد.

این را هم ببین

عسل گوسفندی گون از زنبورهای ارگانیک خانم نوروزی

عسل گوسفندی گون یکی از انواع مهم عسل می باشد که می تواند به دلیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.