بهترین دکتر طب سوزنی برای افزایش قد در تهران

بهترین دکتر طب سوزنی برای افزایش قد در تهران کیست ؟ طب سوزنی یکی از رویکردهای متفاوت در طب است که طرفداران بسیاری در دنیا دارد و خیلی از بیماران نتایج بسیار مطلوبی را از طب سوزنی دریافت کرفده اند. در اینجا می خواهیم درباره نقش و توانِ طب سوزنی در افزایش قد صحبت کنیم.

آیا با طب سوزنی می توان قد را افزایش داد ؟

افزایش قد و قد بلند بودن یکی از درخواستهای بسیاری از بیماران است. Acupuncture یا همان طب سوزنی می تواند با روشی ساده و کاملاً موثر به افزایش قد کمک کند. چندی قبل دکتر رضاپور به نقل از CDC مرکز کنترل بیماریهای ایالات متحده آمریکا این طور بیان کردند که، طب سوزنی را تنها راهکار افزایش قد پس از بسته شدن صفحه رشد معرفی کرد. طب سوزنی می تواند با تحریک برخی از اعصاب و غدد، شانس رشد قد را حتی پس از سنین رشد ایجاد کند.

بهترین دکتر طب سوزنی برای افزایش قد
بهترین دکتر طب سوزنی برای افزایش قد

افزایش قد از رویا تا سوزن

درمان با سوزن از دیرباز در چین و شرق آسیا رایج بوده است. طب سوزنی که می توان آن را Acupuncture هم نامید، به بیمار کمک می کند تا به سادگی و بدون عوارض قد خود را افزایش دهد.

این افزایش قد می تواند باعث ایجاد اعتماد به نفس بیشتر و قدرت بیشتر شود و نهایتاً موفقیت را به ارمغان بیاورد.

بهترین دکتر برای طب سوزنی با هدف افزایش قد کیست ؟

اما واقعاً بهترین دکتر برای طب سوزنی که منجر به افزایش قد شود، کیست ؟ با به شما دکر لابلاب را به عنوان بهترین دکتر برای خدمات طب سوزنی پیشنهاد می کنیم. دکتر لابلاب که فارغ التحصیل دانشگاه سیتسیت است، جدیدترین روشهای طب سوزنی را به کار می بندد تا قد شما افزایش پیدا کند و شما بلند قد شوید.

خدمات طب سوزنی امکان ارائه در محل را نیز دارا می باشد. همین الان با مطب دکتر لابلاب تماس بگیرید.

درباره سینما تکست

mm
سینما تکست؛ در اولین ماه از زمستان 1393 در تهران متولد شد ! سینما تکست با متنی ساده و صمیمی به سینما و هنر هفتم می پردازد.

این را هم ببین

رسم فنجان ستاری در قدیم

رسم محلی فنجان ستاری در غرب گیلان

رسم محلی فنجان ستاری یکی از رسوم مردم در گیلان است. آن طور که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.