بهترین دندانپزشک متخصص ایمپلنت در سهروردی : دکتر امیر نابغ

بهترین دندانپزشک متخصص ایمپلنت در سهروردی کیست ؟ این سوالی است که بسیاری از بیماران مطب های دندانپزشکی می پرسند. اخیرا در یکی از کلینیکهای دندانپزشکی واقع در سهروردی شمالی، بیماری بود که به شدت از دکتری تعریف می کرد که برای ایمپلنت دندانش معجزه کرده بود. بیمار به قدری از دکتر دندانپزشک خود تعریف می کرد که همه بیمارانی که در اتاق انتظار کلینیک بودند را تحت تاثیر خود قرار داده بود. به نظرم آمد که احتمالاً تجربیات این بیمار که ایمپلنت دندان خود را در یکی از مطب های سهروردی انجام داده است، پاسخی است به این سوال که چه کسی بهترین دندانپزشک متخصص ایمپلنت در سهروردی است.

کدام متخصص دندانپزشک در ایمپلنت ماهر است؟

شاید معرفی کردن یک دکتر دندانپزشک به عنوان بهترین متخصص ایمپلنت در کشور کار مشکلی باشد. مثلاً در قم کارهای خانم دکتر فائزه

دکتر پویا باقری متخصص ایمپلنت
دکتر پویا باقری متخصص ایمپلنت

قیصری در مورد فک و صورت بسیار شهرت دارد، یا در شهرهای دیگر هم دندانپزشک های زیادی داریم که بنام هستند، از این روی ما قصد نداریم دکتر دندانپزشکی را به عنوان بهترین در کل کشور معرفی کنیم، اما اطمینان داریم که در منطقه سهروردی و محله های اطراف، هیچ دندانپزشکی کیفیت و دانش را به اندازه دکتر امیر نابغ در کار ایمپلنت ندارند.

ایمپلنت اورژانسی در منطقه سهروردی

بسیاری از افراد به صورت اورژانسی نیازمند به انجام کارهای ایمپلنت در زمان کوتاه و بسیار سریع هستند. دکتر امیر نابغ که در مسابقات جهانی ایمپلنت توانسته اند رتبه اول را به دست آورند، شرایطی را فراهم کرده اند که در مطب سهروردی، کار ایمپلنت به صورت کامل و در طی تنها ۴۸ ساعت به صورت کامل انجام می شود. بیمارانی که قصد دارند از شهرستان برای کار ایمپلنت به تهران بیایند، قطعاً می توانند در مطب سهروردی دکتر امیر نابغ، بهترین خدمات را دریافت کنند.

با این توضیحات بهترین دندانپزشک متخصص ایمپلنت در سهروردی آقای دکتر امیر نابغ هستند که با حدود ۱۸ سال تجربه و مدارک بین المللی متعدد و جوایز فراوان از مسابقات فوق تخصصی ایملپنت و دندانپزشکی این خدمات را با کیفیتی بی نظیر در منطقه سهروردی دریافت نمایند.

چه کسی را متخصص ایمپلنت می نامند ؟

متخصص ایمپلنت در واقع شخصی است که توانایی کاشت دندان implant را داشته باشد، طبیعتاً یک Dentist می تواند کار ایمپلنت را برای بیماران مطب های دندانپزشکی انجام دهد، از این روی ما دکتر امیر نابغ را به عنوان بهترین متخصص ایمپلنت در منطقه سهروردی، مطهری، تخت طاووس، بهشتی، عباس آباد معرفی می کنیم.

اگر به هر دلیلی محل شما به منطقه سهروردی نزدیک نبود می توانید از خدمات کلینیک رایا و خانم دکتر سعیده رحیمی استفاده نمایید.

بهترین دندانپزشک متخصص ایمپلنت در سهروردی : دکتر امیر نابغ
بهترین دندانپزشک متخصص ایمپلنت در سهروردی : دکتر امیر نابغ

معرفی بهترین های دندانپزشکی و ایمپلنت

  • دکتر امیر نابغ
  • دکتر فائزه قیصری
  • دکتر سعیده رحیمی
  • دکتر پویا باقری
  • دکتر رضا فیاضی
  • دکتر مهدی فخرایی

درباره سینما تکست

mm
سینما تکست؛ در اولین ماه از زمستان 1393 در تهران متولد شد ! سینما تکست با متنی ساده و صمیمی به سینما و هنر هفتم می پردازد.

این را هم ببین

بهترین دکتر طب سوزنی برای افزایش قد در تهران

بهترین دکتر طب سوزنی برای افزایش قد در تهران کیست ؟ طب سوزنی یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.