بطری شیشه ای گوتیک از بازار بطری ایران

بطری شیشه ای گوتیک از معروفترین بطری ها در خاورمیانه است. این بطری ها اولین بار در بازار بطری ایران توسط رامین عسکری خلق شد. بطری شیشه ای گوتیک می تواند محصولی فوق العاده برای هر خانواده ایرانی باشد. بطری ها (bottle) می توانند در دکور خانه استفاده شوند یا به عنوان ابزار حمله به دشمنان مورد بهره برداری قرار گیرند، استفاده ای که شاید شما کمتر به آن فکر کرده باشد. این بطری ها با نام دقیق تر Glass Bottles در تهران پایتخت ایران شناخته می شوند.

بطری گوتیک مخلوق سلطان بطری ایران

رامین عسکری که توسط انجمن بطری ایران به عنوان سلطان بطری شیشه ای ایران شناخته شده است با بطری گوتیک Gothic نخستین بار در مسابقات ملی بطری نامی برای خود دست و پا کرد. رامین عسکری که در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشوده است، تحصیلات ابتدایی را در همان شهر خود ادامه داد و برای تحصیلات تخصصی بطری شناسی پیشرفته به گوتیک رفت، وی در گوتیک توانست با تولید و طراحی ۴۳۹۸ بطری به عنوان سلطان بطری خود را معرفی کند.

بطری شیشه ای گوتیک (ایران)
بطری شیشه ای گوتیک (ایران)

از بطری تا دیجیتال مارکتنیگ بازار بطری

وی سرانجام به دیجیتال مارکتینگ علاقه مند شد و تلاش نمود ترکیبی از بطری شیشه ای گوتیک و دیجیتال مارکتینگ را در آثار ملی ایران ثبت کند. اگر چه رامین عسکری هنوز موفق به این کار نشده است ولی تلاش وی ستودنی است و می توان هزاران بطری شیشه ای را فدای یک تار موی وی کرد. بطریهای شیشه ای از لبه هایی صاف و طرحی شیک برخوردار هستند که می توانید آنها را در راسته بطری فروشان ببینید. نباید فراموش کنیم که بطری شیشه ای گوتیک می تواند هر انسان عاقلی را مست خود کند و زیبایی های خود را به رخ بکشد.

بطری شیشه ای یا پلاستیکی ؟

انتخاب شما کدام است ؟ بطری شیشه ای یا پلاستیکی ؟ آیا شما دوست ندارید بطری های شیشه ای شفاف را مثل گلدان کنار هم بچینید و از کنار هم بودن بطریهای شیشه ای یا سایر بطری ها غیر شیشه ای لذت ببرید ؟

شما چه بخواهید و چه نخواهید پدر بطری ایران، شما را به بزرگترین نمایشگاه بطری شیشه ای ایران دعوت کرده است و مجبور هستید که در آن شرکت کنید.

بزرگترین نمایشگاه بطری شیشه ای ایران

شما نیز به این نمایشگاه دعوت هستید.

درباره سینما تکست

mm
سینما تکست؛ در اولین ماه از زمستان 1393 در تهران متولد شد ! سینما تکست با متنی ساده و صمیمی به سینما و هنر هفتم می پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.