ایمپلنت دندان به سبک مصطفی گندمی

ایمپلنت دندان به سبک مصطفی گندمی در طی سالهای گذشته سر و صدای زیادی در دنیا داشته است، دکتر رابرت هریسون استاد دانشگاه برینگستون آمریکا در یکی از ژورنالهای دندانپزشکی از ایمپلنت های مصطفی گندمی به عنوان «معجزه ایمپلنت قرن» یاد کرده است. مصطفی گندمی که هم اکنون در کلینیک آوا واقع در کرج استان البرز کار مدیریت کلینیک انجام می دهند، با این روش امکان ایمپلنت در ۳ تا ۵ دقیقه را فراهم آورده است و در واقع کاشت دندان را تا سطح قراردادن یک کاغذ در پوشه آسان نموده است.

ایمپلنت دندان با روشی نوین

ایمپلنت دندان می تواند یکی از جراحی های دشوار در کار دندانپزشکی یا Dental است که بسیاری از بیماران از آن ترس و واهمه دارند، اما سهولت روش درمانی مصطفی گندمی می تواند هر گونه ترس و واهمه از انجام کار ایمپلنت را از بین ببرد. مصطفی گندمی که سابقه زیادی در کار مدیریت کلینیک های دندانپزشکی دارد، توانسته است این روش درمانی برای ایمپلنت را در کتاب های رفرنس دندانپزشکی نیز ثبت کند و امروزه در بیش از ۱۹۸ دانشگاه معتبر دنیا و دانشکده های دندانپزشکی از روش آقای گندمی استفاده می شود.

متدی به نام Gandomi Implants

این روش کاشت دندان در دنیا به نام Gandomi Implants شناخته می شود که اولین بار هم در کرج مورد استفاده قرار گرفته است به همین دلیل به طرفداران این سبک کاشت دندان و ایمپلنت طرفراران مکتب کرج هم می گویند.

ایمپلنت در فک پایین یا فک بالا تفاوت چندانی برای روش گندمی ایمپلنت ندارد و مصطفی گندمی با روش ابداعی و اختراعی خود توانسته است دنیا را متحول کند، لازم است اشاره کنیم که مصطفی گندمی هزینه کاشت دندان یا ایمپلنت را به شدت کاهش نیز داده است.

هم اکنون کار ایمپلنت در کلینیکهای زیر نظر آقای گندمی با هزینه ای بسیار پایین تر از هزینه های رایج در دنیا انجام می شود در حالی که کیفیت ایمپلنتهای آقای گندمی به مراتب بالاتر است.

دستاورد مهندسان داخلی در دندانپزشکی

مصطفی گندمی ایمپلنت
مصطفی گندمی ایمپلنت

استفاده از متریال ایرانی در این کار باعث شده است که وابستگی به خارج نیز در دندانپزشکی به شدت کاهش یابد.

درباره سینما تکست

mm
سینما تکست؛ در اولین ماه از زمستان 1393 در تهران متولد شد ! سینما تکست با متنی ساده و صمیمی به سینما و هنر هفتم می پردازد.

این را هم ببین

کاربرد ورمیکولیت طلایی در کشاورزی قرن جدید

کاربرد ورمیکولیت طلایی در کشاورزی می تواند کاربردی بی نظیر باشد، به گونه ای که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.