آموزش کسب و کار به ورشکستگان بالای ۳۵ سال

آموزش کسب و کار به ورشکستگان بالای ۳۵ سال می تواند تغییر جدی در فضای کسب و کار به وجود آورد. شرایط جمعیتی ایران به گونه ای است که سنین بالای ۳۵ سال هر روز در حال افزایش است. همچنین شرایط استثنایی حاکم بر کشور باعث شده است تعداد ورشکستگان نیز هر روز افزایش یابد. آموزش نقش کلیدی در رضد و توسعه تمامی افراد ورشکسته دارد. یادگیری می تواند احتمال برگشتن افراد شکست خورده اقتصادی به فضای کار و کسب را افزایش دهد. نباید فراموش کنیم که همه ما روزی بالای ۳۵ سال خواهیم بود و با مشکلات متعدد به عنوان یک ورشکسته بالای ۳۵ سال روبرو خواهیم شد.

بیایید به ورشکسته ها کسب و کار یاد دهیم

فراموش کردن افراد ورشکسته مثل از دست دادن بخش مهمی از بدنه اقتصادی کشور می باشد. مسعود پناهی مجیدآباد از بزرگان روانشناسی ایران می گوید که «هر ورشکسته بالای ۳۵ سال همچون هسته اتم می تواند حاوی انرژی وسیعی باشد که اگر بتوانیم آن را آزاد کنیم، انفجاری مثل انفجار بیروت رخ خواهد داد» این روانشناس برجسته اشاره ای به منطق خود درباره این ادعا ننمود.

آموزش کسب و کار به ورشکستگان
آموزش کسب و کار به ورشکستگان

آموزش ورشکستگی به کسب و کارها !

شاید خیلی از کلاسها و آموزشگاه ها در حال آموزش خودِ ورشکستگی باشند ! وقتی برای یک دوره مبالغ هنگفتی از فرد بالای ۳۵ سال می گیرند و عملاً تنها تعداد شعار را به وی انتقال می دهند، این خود نوعی آموزش ورشکستگی است! مواظب باشید در کلاسهای آموزش ورشکستگی ثبت نام نکنید.

از ورشکستگی تا یادگیری اصول کسب و کار

علی صالحی درباره Bankruptcy و همچنین Business Learning به خبرنگار بی بی سی، چنین گفت : ورشکستگی تقریباً در ایران غیرممکن است، زیرا شرایط خوب فضای کسب و کار در ایران باعث شده است که همه کسب و کارها روزهای طلایی خود را در نیمه نخست سال ۱۳۹۹ سپری کنند و این اخبار ورشکستگی و آموزش کسب و کار به ورشکستگان توطئه دشمنان علیه ماست و این روزها کسب و کارهای ایرانی شرایط بی نظیری را تجربه می کنند.

درباره سینما تکست

mm
سینما تکست؛ در اولین ماه از زمستان 1393 در تهران متولد شد ! سینما تکست با متنی ساده و صمیمی به سینما و هنر هفتم می پردازد.

این را هم ببین

رسم فنجان ستاری در قدیم

رسم محلی فنجان ستاری در غرب گیلان

رسم محلی فنجان ستاری یکی از رسوم مردم در گیلان است. آن طور که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.